W ramach współpracy z firmami i instytucjami przejmujemy na siebie całość prac nad utrzymaniem  Państwa siedziby oraz jej otoczenia w nienagannym stanie. Systematyczne czyszczenie, sprzątanie i konserwacja wspierają pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa. Klienci są dziś przyzwyczajeni do estetycznych i zadbanych budynków – zadaniem Quality Services jest utrzymanie tych standardów także w Państwa siedzibie.

Sprzątanie biur i powierzchni biurowych

Polimeryzacja wykładzin i posadzek PCV

Do obiektów obsługiwanych przez Quality Services  należą przede wszystkim:

✓ banki,

✓ markety, sklepy,

✓ hotele, domy wczasowe i restauracje,

✓ zakłady przemysłowe,

✓ hurtownie i magazyny,

✓ biurowce,

✓ salony usługowe,

✓ szkoły i inne obiekty użyteczności publicznej,

✓ obiekty należące do klientów indywidualnych.

We wnętrzach obiektów komercyjnych, przemysłowych i użyteczności publicznej dbamy przede wszystkim o stan podłóg. Bez względu na rodzaj posadzki (wykładzina, posadzki żywiczne, winylowe, epoksydowe i inne) zapewniamy precyzyjne usuwanie wszelkich zabrudzeń. Pozostawiamy gładkie, czyste powierzchnie. Tam, gdzie jest to konieczne, wykonujemy czyszczenie maszynowe. Jeśli podłogi pokryte są wykładzinami dywanowymi, zapewnimy ich pranie profesjonalnymi odkurzaczami piorącymi, bez ryzyka zalania wodą. Po praniu wykładziny pozostaną suche, a biuro wypełni przyjemny zapach.

W przypadku posadzek oraz wykładzin PCV zaproponujemy Państwu usługę polimeryzacji. Pokrycie specjalną warstwą impregnującą sprawi, że będą one odporne na zniszczenie, a przede wszystkim antypoślizgowe. Zabieg polimeryzacji znacznie zwiększa zatem bezpieczeństwo użytkowników biura.

Zadbamy także o wygląd zewnętrzny budynku. W Quality Services przeprowadzamy czyszczenie elewacji i mycie powierzchni szklanych. Do czyszczenia okien wykorzystujemy wodę zdemineralizowaną i nowoczesne urządzenia ionic system. Korzystamy także ze specjalnych kijów teleskopowych, co w wielu przypadkach obniża koszty pracy, ponieważ umożliwia czyszczenie okien bez angażowania podnośników czy sprzętu alpinistycznego.

O tym, jak dany budynek postrzegany jest przez użytkowników, decyduje także jego otoczenie. W ramach utrzymania zieleni strzyżemy trawniki, przycinamy krzewy, a także sadzimy rośliny.

Współpraca z Quality Services oznacza dla Państwa czyste i zadbane pomieszczenia, budynki i tereny zielone – przy optymalnych kosztach. Dzięki dużemu doświadczeniu przedstawiamy Państwu kompleksową ofertę, obejmującą wszystkie potrzebne prace. Zapewniamy systematyczną realizację powierzonych zadań. W przypadku tych usług, które wymagają systematyczności, układamy odpowiedni kalendarz prac. Zapewniamy także doradztwo we wszystkich kwestiach związanych z utrzymaniem czystości budynku.

Zespół pracowników Quality Services to osoby o odpowiednim doświadczeniu, legitymujące się odpowiednimi szkoleniami BHP. Użycie profesjonalnych, przemysłowych maszyn pozwala im czyścić bardzo duże powierzchnie w stosunkowo krótkim czasie. Na efekty naszej pracy wpływają także używane przez nas środki czyszczące – wyłącznie oryginalne, z certyfikatami jakości.

Zakres usług dopasowujemy zawsze indywidualne do potrzeb Klienta. Uwzględniamy przy tym specyfikę branży oraz charakter i sposób użytkowania obiektu. Zapraszamy do współpracy – po otrzymaniu zapytania przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę i wycenę.

Wycena usług jest bezpłatna!

Wystarczy jeden telefon.