Quality Services specjalizuje się w usługach specjalistycznego czyszczenia i zabezpieczania różnego typu powierzchni. Współpracujemy z firmami z całej Polski. Wśród naszych Klientów znajduje się wiele korporacji i dużych firm przemysłowych, dysponujących powierzchniami biurowymi, handlowymi czy magazynowymi. Realizujemy jednak także zamówienia Klientów indywidualnych.

Utrzymanie w czystości zarówno obiektów firmowych, jak i ich otoczenia ma dla naszych usługobiorców ważne znaczenie wizerunkowe. Dodatkowo współpraca z nami wpływa na obniżenie Państwa kosztów – prace wykonywane przez doświadczonych fachowców, przy użyciu profesjonalnych narzędzi przebiegają szybciej i wydajniej.

Dzięki znakomitej organizacji pracy i dużej mobilności, sprawnie realizujemy dowolnej wielkości zamówienia na terenie całego kraju. Zlecenie sprzątania i czyszczenia firmie zewnętrznej – Quality Services – sprawia, że uzyskują Państwo doskonały efekt bez kosztownych inwestycji w zakup sprzętu.

W Quality Services realizujemy szeroki zakres prac czyszczących i konserwacyjnych. Oferujemy czyszczenie podłóg i posadzek w obiektach takich jak: hale, garaże, magazyny, markety, sklepy i budynki przemysłowe. Świadczymy usługi czyszczenia maszynowego, a także prania wykładzin i dywanów. Dbamy o nienaganną czystość powierzchni takich, jak tarket, linoleum, marmoleum, kauczuk oraz terakota. W ramach prac konserwacyjnych zabezpieczamy posadzki powłokami polimerowymi. Taka impregnacja sprawia, że stają się odporne na zniszczenia.

Dbamy także o stan elewacji budynków, czyścimy i myjemy powierzchnie szklane. Prowadzimy prace z zakresu utrzymania zieleni, wykonujemy także nowe nasadzenia roślin według ustaleń z architektem zieleni wskazanym przez Państwa bądź w porozumieniu z naszymi fachowcami.

Uzupełnieniem oferty Quality Services są usługi prania dywanów i tapicerki samochodowej.

WYCENA USŁUG JEST BEZPŁATNA!

WYSTARCZY JEDEN TELEFON : +48 514-561-238